Ballina Uncategorised Këngëtari njohur njofton se do të martohet në mënyrën më të veçantë...

Këngëtari njohur njofton se do të martohet në mënyrën më të veçantë të mundshme

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë vetë ai të ditur nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.

Ai ka zgjedhur që ditën e Shën Valentinit t’i propozojë të dashurës së tij dhe çdo gjë ka qenë kaq shumë romantike.

Ai i ka bërë një surprizë pranë detit dhe shkruante “Martohu me mua”.

Më pas i emocionuar është ulur në gjunjë dhe i ka vendosur unazën partneres.

“Shën Valentini më i bukur. Të dua Cidney. Shpresoj të zgjasi deri në pleqëri. Jam mashkulli më me fat në botë”, shkruan këngëtari.

Çifti nuk ka shumë kohë që është bashkë, megjithatë kanë vendosur të marrin hapin e madh. Ata e konfirmuan lidhjen e tyre më 7 dhjetor të vitit që lamë pas.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!