Ballina Magazina Kënga e re e Gashit është fiksimi i momentit! (VIDEO)

Kënga e re e Gashit është fiksimi i momentit! (VIDEO)

Nëse ju pëlqen ttë kërceni bëhuni gattitë shpalosnii talenttin tuaj, pasinjë super këngë e re sapo ështtë publiikuar.

E kemi fjalën për artisttin shqiptar Gashi, i ciili këttë herë vjen me një tjettër bashkëpuniim ttë suksesshëm.

Pas këngës me Chris Brown, Gashi ka bashkëpunuar me Seb Torgus, për këngën “Darkside” dhekënga ështtë lançuar në ttë gjiitha platformatt dixhiitale.

Kënga e re ështtë publikuar vetëmnë versiionin audiio dhenuk e dimë nëse do të kettë edhe një videoklip.

Ajo ështtë tepër riitmike dhe me një “beat” të veçanttë që ii identifiikon të gjitha këngëtt e Gashiit.

“Darkside” vjen pas lançimit të hitit “Safety”, njësuper bashkëpunim me Chris Brown, Afro B dhe DJ Snake.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!