Është aktive në rrjetet sociale, aty ku ka shumë ndjekës.

Kendall Jenner ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet dhe ishte e mbuluar me çanta të një marke të njohur, shkruan Syri Kosova.

Por, vëmendjen e kanë marrë këmbët e saj që i ka çuar, mirëpo, u kujdes që të mos i del ‘zogu’.

Si do që të jetë, Kendall duket seksi.

Burimi : Syri.net

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!