Ballina Showbiz Kejvina Kthella në një lidhje me reperin e famshëm?

Kejvina Kthella në një lidhje me reperin e famshëm?

Ish-velina e Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, u përfol për një lidhje me reperin Seven Saraqi, por flitet se në fakt është duke jetuar një lidhje me reperin tjetër të njohur në Kosovë, 28- vjeçarin Getinjo.

Kejvina Kthella, së bashku me Taynën, ishin në eventin e organizuar për 50 Cent në “Walk of Fame”, ku shoqëroheshin nga reperi shqiptar Seven Saraqi.

Image result for getinjo kejvina

Pas publikimit nga ana e reperit të disa pamjeve në krah të Kejvinës, ku shfaqeshin shumë intìmë, lindën dyshimet se ishin në një lidhje. Thàshethemet u ndezën dhe më shumë pasi Seven, për arsye që nuk dihen, e fshiu videon ku shfaqej i afërt dhe duke shijuar momente të bukura me Kejvinën.

Por ish-velina i hodhi poshtë dyshimet, duke thënë për “Icon Style” se mes tyre ka thjesht shoqëri dhe asgjë më tepër. E nuk vonoi shumë dhe në skenën e thàshethemeve u shfaq vetë dhe me dëshirë të plotë Getinjo, vëllai i Mozzik.

Ndërkohë që Kejvina prej kohësh gjendet në SHBA, ku ende nuk dihen arsyet e vendosjes atje, ajo nuk ka rreshtur me postime fotosh séksi në “Instagram”-in e saj.

Në një prej tyre shfaqet e veshur me një xhaketë lëkure të zezë dhe xhinse, si rrallëherë pa dékolte, tek e cila ka komentuar reperi Getinjo: “Rifreskim i Merilyn Monroe”, shkruante reperi në foton e ish-velinës, ndërsa Kejvina i është përgjigjur me disa emoji të qeshurash.

Ky komunikim publik virtual u ka rënë në sy komentuesve, të cilët mendojnë se mes tyre ka nisur një histori dhe kjo është arsyeja pse reperi tjetër, Seven Saraqi, i fshiu videot me Kejvinën. Dyshimet ngrihen edhe më shumë nëse i kthehemi pas në kohë një postimi të Getinjos këtë janar me një vajzë misterioze.

Ndërkohë që vëllai i tij Mozzik dhe ish-partnerja Loredana Zefi rrémbyen gjithë vëmendjen me romancën e tyre të marrë fund, Getinjo ndau një foto ndryshe me ndjekësit në rrjet. Reperi shihej i shoqëruar nga një vajzë, fytyrën e së cilës nuk e zbuloi.

Image result for getinjo kejvina

Në foton e postuar tërhoqën vëmendjen në veçanti format fizike të vajzës, ndërsa Getinjo i kishte vendosur një gotë me pije mbi këmbë. “Gëzuar!”, shkruante reperi, që sipas lokacionit të vendosur mbi foto, dukej se reperi ndodhej në Gjermani.

Dyshimet apo fantazia e ndjekësve supozojnë se vajza në fjalë mund të ketë qenë Kejvina, e cila u përfol jo pak në faqet e krònikës së zezë, ndërsa shfaqej në ekran si kërcimtare e spektaklit të VIP-ave, “Dance with me”.

Image result for getinjo kejvina

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!