Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë. Këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram.

Por ditën e sotme ajo ka publikuar në Instastoryn e saj mënyrën se si pozon për  një session fotosh .

Bashkë me mikeshën Vildane Zeneli, Kejvina shfaqet duke kërcyer, teksa Vildania mban aparatin celular në dorë dhe shkruan se ky vallëzim i Kejvinës vjen pas seancave të shkrepjeve të fotove.

 Më pas Kejvina shfaqet me një bust lustrafini ngjyrë të kuqe dhe një palë tànga që mbulojnë vetëm pjesën para, sepse prapa kanë një rrip më të hollë se gishti.

Një veshje e denjë për filmat+ 18 por që modelja duket e lumtur teksa pozon para kamerës së shoqes së saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!