Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, Keisi ka treguar se mbush 24 vjeçe dhe në këtë ditë nuk kanë munguar urimet e shumta, mes tyre ai që na ra në sy ishte urimi i Stresit. 

Stresi zgjodhi ta urojë Keisin nëpërmjet një.postimi në Instastory ku publikoi një foto romantike të tyre.

Mbi foto Stresi shkruante, “Gëzuar ditëlindjen” dhe në kokën e Keisit kishte vendosur një kurorë.

Urimin, ajo e ka parë dhe e ka ripostuar në Instagram-in e saj me një përgjigje.

“Faleminderit” shkruan 24-vjeçarja.

Pas ndarjes,duket se ka shumë gjasa që të kemi një ribashkim të çiftit të famshëm. Hapi i parë është hedhur, pasi ajo.tashmë e ndjek Stresin edhe në Instagram.

Burimi:/iconstyle.al/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!