Keisi dhe Stresi janë një ndër çiftet më të përfolura në media. Kohët e fundit të dy e kanë bërë lëmsh rrjetin me postimet qe ata bëjnë. Ishte Keisi që në ditën e Shën Valentinit publikoi disa kujtime nga viti 2018 kur e festoi këtë ditë me Stresin.

Më pas, Stresi publikoi një foto me Keisin dhe i bëri një urim publik për ditëlindjen. Përsëri Keisi vazhdoi të na bënte më konfuzë me postimet e saj. Ajo i ka habitur të gjithë teksa ka publikuar një foto në një dyqan me veshje nusesh ku shkruante:

“Mendoj që e gjetëm të duhurin”. Menjëherë në portale u përhap me shpejtësi lajmi se Keisi do të martohej.

Mirëpo e gjitha ka qenë një ngatërresë sepse Keisi fustanin e ka zgjedhur për mikeshën e saj dhe se tani ka ardhur momenti që ajo të përzgjedhë fustanin e saj si shoqëruesja e nuses. Këtë gjë na e bën vetë Keisi të ditur nëpërmjet një postimi që ka bërë në Instagram. “Koha që unë të gjej fustanin tim të shoqërueses së nuses”, shkruan ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!