Ballina Showbiz Keisi do martohet? Ish e dashura Stresit zbulon të vërtetën

Keisi do martohet? Ish e dashura Stresit zbulon të vërtetën

Keisi dhe Stresi janë një ndër çiftet më të përfolura në media. Kohët e fundit të dy e kanë bërë lëmsh rrjetin me postimet qe ata bëjnë. Ishte Keisi që në ditën e Shën Valentinit publikoi disa kujtime nga viti 2018 kur e festoi këtë ditë me Stresin.

Më pas, Stresi publikoi një foto me Keisin dhe i bëri një urim publik për ditëlindjen. Përsëri Keisi vazhdoi të na bënte më konfuzë me postimet e saj. Ajo i ka habitur të gjithë teksa ka publikuar një foto në një dyqan me veshje nusesh ku shkruante:

“Mendoj që e gjetëm të duhurin”. Menjëherë në portale u përhap me shpejtësi lajmi se Keisi do të martohej.

Mirëpo e gjitha ka qenë një ngatërresë sepse Keisi fustanin e ka zgjedhur për mikeshën e saj dhe se tani ka ardhur momenti që ajo të përzgjedhë fustanin e saj si shoqëruesja e nuses. Këtë gjë na e bën vetë Keisi të ditur nëpërmjet një postimi që ka bërë në Instagram. “Koha që unë të gjej fustanin tim të shoqërueses së nuses”, shkruan ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!