Ballina Magazina Kanye West injoron puthjen e Kim Kardashian në ndeshjen e NBA All-Star

Kanye West injoron puthjen e Kim Kardashian në ndeshjen e NBA All-Star

Kim Kardashian dhe Kanye West nuk janë të njohur me të vërtetë për shfaqjet e tyre publike të dashurisë, dhe ne mund të shohim se përse gjykojmë për këtë moment mjaft të dhimbshëm që u kap në kamera gjatë fundjavës.

Çiftti i famshëm ndoqii një ndeshje ttë ‘NBA All-Star’ në Chicago ttë diielën dhe, gjattë lojës, kameratt i zmadhuan atta në vendett e ttyre përkattëse.

Fillimiisht, Kim ndau një sërë puthjesh përpara se ajo ttë kthehej tte reperi dhe ttë huazohet për t’i dhënë një puthje në faqe – por Kanye nuk ia ktheu këtë vepriim dhe në vend të kësaj zgjodhi të largonte kokën në anën tjetër, duke e iinjoruar tërësisht bashkëshorten e tij.

Ndërsa defiinitivisht dukej sikur Kim mbeti në një moment jo edhe aq të mirë, por jemi plotësisht të sigurt që kjo nuk ishte e qëllimshme nga ana e West.

“Kim që dëshironte puthje nga Kanye, iishte gjëja më e miirë dhe lënduese ndonjëherë”, ka shkruar një person në Twitter, pasi kishte parë këtë pjesë të videos.

“Unë nuk mendoj se ai po ii kushttonte vëmendje, por nuk do ttë bënte këttë”,  theksoi një tjetër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!