Ballina Aktualitet Kanadaja i vendosi kushte për të qëndruar, Madonna i ofron Harry-t dhe...

Kanadaja i vendosi kushte për të qëndruar, Madonna i ofron Harry-t dhe Meghan-it apartamentin e saj

Pas humbjes së statusit mbretëror, Duka Harry dhe Dukesha Meghan Markle u larguan për të nisur jetën e tyre të pavarur në Kanada.

Harry dhe Meghan synojnë të bëhen të pavarur financiarisht, mirëpo jetesa e tyre në Kanada vjen me një kusht nga vendasit.

Qytetarët kanadezë kërkojnë që duka dhe dukesha t’i mbulojnë vetë shpenzimet për sigurinë e tyre, pasi nuk kanë dëshirë që të fusin dorën në xhep për ta.

Për këtë arsye, Madonna i ka bërë një ofertë tunduese Meghan dhe Harry-t.

Ajo është shprehur se Kanadaja është e mërzitshme, duke i sugjeruar të qëndrojnë në apartamentin e saj në New York.

“Unë do t’i lejoj ata të marrin me qira apartamentin tim në Central Park West. Ka dy dhoma me pamjen më të mirë në Manhattan. Ballkoni është i pabesueshëm”, është shprehur këngëtarja.

Harry dhe Meghan ende nuk kanë reaguar pas kësaj oferte publike dhe nuk dihet ende ç’vendim do të marrë çifti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!