Modelja e njohur dhe njëherazi dhe bashkëshortja e Justin Bieber, Hailey Bieber u shafqe e vetme në festën e çmimeve ‘Oscar’.

Kjo dalje e saj i habiti të gjithë fansat, të cilët kanë kërkuar të dinë arysen e mungesës së Justin krah saj.

Bieber nuk ka qenë prezent në festë, duke qëndruar larg vëmendjes së kamerave dhe paparacëve, ndërsa në ‘Instagram’ ka vijuar postimet ku ka treguar për periudhën më të vështirë në jetën e tij.

Ai ka folur për ankthin dhe depresionin më të cilin ka kaluar për një kohë të gjatë, duke u treguar mjaft transparent.

Kujtojmë se Hailey ka qenë një nga mbështetjet më të mëdha të këngëtarit, në fazat më të vështira të tij./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!