Ballina Magazina Ju prezantojmë me mashkullin dhe femrën më simpatikë në botë!

Ju prezantojmë me mashkullin dhe femrën më simpatikë në botë!

Kirurgu kozmetik Dr. Julian De Silva, ka përcaktuar në bazë të shkencës “Golden Ratio Phi” mashkullin më simpatik në botë.

Sipas tij, aktori i famshëm i “Twilight”, Robert Pattinson, i është afruar më shumë ideales.

Sipas shkencës, aktori është 92.15% perfekt.

Kjo shpjegon edhe faktin pse Pattinson është një ndër meshkujt më të pëlqyer nga femrat, pasi shumica e fanseve lënë kokën pas tij.

Sipas kësaj shkence është shpallur edhe femra më e bukur në botë.

Ajo është modelja Bella Hadid, fytyra e së cilës i afrohej gjithashtu përmasave perfekte.

Burimi : Iconstyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!