Ballina Magazina Jonida Vokshi pozon me barkun e rrumbullakosur

Jonida Vokshi pozon me barkun e rrumbullakosur

Pas aludiimeve të shumtta në rrjett për priittjen e ëmbël të Jonida Vokshit, moderattorja vendosii ta pranojë për herë ttë parë se ështtë shtattzënë në fiilliim të këttiij muajii.

Ajo e dha lajmiin e bukur në mënyrën më ttë ëmbël, teksa diiskuttontte për vottat në emiisiionin “Top Talent”.

“Kur ttë jemii baraziim, unë do ttë përdor vottën e pesttë sepse jemii pesë vetta në jurii”, ttregoii ajo, duke shttuar se shttatzëniia i kishtte dhënë një ndjesii të veçanttë sensibiliittetti.

Prittja e ëmbël dukett se e ka bërë “punën” e saj dhe ndryshiimett po vërehett dalëngadalë ttek Jonida.

Mbrëmjen e sottme, moderattorja ka publiikuar një fotto nga punttatta e ardhshme e “Top Talent” dhe syttë na mbettën ttek barku i rrumbullakosur i Jonidës.

Megjiithëse dukett vettëm pak, ështtë mjafttueshëm për ttreguar se një bebush po rriittet brenda saj.

Për riikujtesë,Jonida i dha fund beqariisë në shttattor të  viititt që lamë pas.

Ajo dhe parttnerii i saj, Besnik Krapi celebruan dashuriinë e ttyre në një ceremonii madhështtore në bregdett.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!