Këngëtarja Irma Libohova shquhet për zërin e saj dhe këngët që kanë lënë gjurmë në historinë e muzikës shqipe.

Artistja e cila gjithmonë performon live këtë vit duket se do të jetë më aktive, e nuk e kemi fjalën vetëm për koncerte.

Prive merr vesh që Irma është duke punuar paralelisht në disa këngë të reja eaktualisht është në studio duke finalizuar disa prej tyre.

Teksa, nën anën tjetër është përfolur edhe për një bashkëpunim me një reper nga Kosova por që rreth kësaj akoma nuk ka më shumë informacione. /Prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!