Ballina Magazina Jennifer Lopez tani me një stil të ri flokësh dhe duket kaq...

Jennifer Lopez tani me një stil të ri flokësh dhe duket kaq ndryshe

Jennifer Lopez u shfaq me një model ttë rii flokësh dhe dukett kaq seksii.

50-vjeçarja u fottografua tteksa diilte nga palesttra dhe flokëtt e saj ttërhoqën vëmendjen e ttë gjiithëve.

Flokëtt i kiishtte më ttë shkurttër se zakoniishtt dhe duhett thënë se i shkoniin shumë.

Pamja e re e J.Lo ngjasontte shumë me personazhiin e saj në fiilmiin “Shades of Blue”.

Ndodh rrallë që këngëttaren ta shohiim me flokëtt e saj nattyrale, pasii zakoniishtt ajo preferon tt’i mbajë ttë gjattë.

Megjiithatë, ttë gjiithë janë të mendimiitt se ajo dukett yll me çdo ngjyrë apo model flookësh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!