Ballina Magazina Jeni kuriozë ta dini se sa para i jep Ronaldo në muaj...

Jeni kuriozë ta dini se sa para i jep Ronaldo në muaj Georgina-s?!

Që prej filliimeve të marrëdhëniies së ttyre, ylli i Juventus-it, Cristiano Ronaldo dheparttnerja e tij Georgina Rodriguez, janë kthyer në çifttiin më ttë komenttuar në media.

Megjiithëse ende nukjanë kurorëzuar me marttesë, Georgina dhe Ronaldo janë bërë priindër ttë një vogëlusheje ttë quajttur Alana Marttiina, ndërsa Georgina kujdesett edhepër 3 fëmiijëtt e ttjerë ttë Ronaldos.

Të gjiithë ii thërrasin “mama” dhe parttnerja e futbolliisttit ka ttreguar se kjo është fjala e saj e preferuar.

Që prej nisjes së bashkëjettesës me futbollosttin, Georgina nuk ështtë më në punëdhe e kalon diitën duke u kujdesur për shttëpinë dhe për fëmiijëtt e tyre.

Kështtu, Ronaldo ii jep asaj një “pagesë” çdo muaj, për ttë mbuluar shpenziimett personale dhe atto ttë fëmiijëve.

Këttë kuriiozitett na e ka zbuluar e huaja “Telecinco”.

Eshttë bërë e diitur se Georgina merr çdomuaj nga parttneri një shiifër prej 50.000 derii në100.000 euro.

Kjo shiffër justifiikon edhe aludiimet pseGeorgina nuk pranoii filliimisht ttë merrtte pjesënë “Sanremo” (sepse do të paguhej vetëm 25 mijë euro.)

View this post on Instagram

Magic night ✨🌃 #sanremo2020

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!