Ballina Magazina Janë ndárë apo jo? Burri i 'Bihterit' përgjigjet në mënyre epike

Janë ndárë apo jo? Burri i ‘Bihterit’ përgjigjet në mënyre epike

Vite më parë në Tv Klan u transmetua tenelovela “Dashuri e ndaluar” ku rolin kryesor e luante aktorja turke Beren Saat.

Së fundmi aktorja 35-vjeçare po luan në një serial shumë të suksesshëm në Netflix, “The Gift”. Në këtë serial Bihter ka luajtur edhe një skenë për të rritur që mesa duket nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu, dhe çifti po shkon drejt ndárjes sipas mediave turke. Por asgjë nuk ështe ashtu si duket dhe këtë gjë na i sqaron më mirë bashkëshorti i aktores.

‘Ne shohim lajmet dhe bashkë me Beren qeshim. Nuk janë të vërteta asgjë nga ato që thuhen miq’’, është shprehur ai para kamerave.

Beren dhe Kenan janë të martuar prej 5 vitesh dhe pavarësisht thashethemeve që qarkullojnë ata jetojnë të lumtur me dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Image result for kenan doğulu beren saat

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!