Vite më parë në Tv Klan u transmetua tenelovela “Dashuri e ndaluar” ku rolin kryesor e luante aktorja turke Beren Saat.

Së fundmi aktorja 35-vjeçare po luan në një serial shumë të suksesshëm në Netflix, “The Gift”. Në këtë serial Bihter ka luajtur edhe një skenë për të rritur që mesa duket nuk është pritur mirë nga bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu, dhe çifti po shkon drejt ndárjes sipas mediave turke. Por asgjë nuk ështe ashtu si duket dhe këtë gjë na i sqaron më mirë bashkëshorti i aktores.

‘Ne shohim lajmet dhe bashkë me Beren qeshim. Nuk janë të vërteta asgjë nga ato që thuhen miq’’, është shprehur ai para kamerave.

Beren dhe Kenan janë të martuar prej 5 vitesh dhe pavarësisht thashethemeve që qarkullojnë ata jetojnë të lumtur me dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Image result for kenan doğulu beren saat

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!