Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin e tyre të gjashtë! Përmes një fotoje të publikuar në Instagram këngëtari kujton kohën kur është njohur me bashkëshorten e tij dhe nga ai moment, pavarësisht çdo gjëjë nuk janë ndarë nga njëri-tjetri.
“Fotoja jonë e parë bashkë sot 6 vjet më parë. Urime 6-vjetorin gruaja ime. Nga ajo ditë jam njeriu më i lumtur në botë. Ti je gjysma më e bukur e imja ti je shembulli i një njeriu shpirtpaq dhe përplot dashuri. Jam i bekuar me ty. Të dua gruaja ime dhe jam krenar me ty çdo ditë. Shpresoj të plakemi bashkë”, shkruan Blero. Ai dhe Afrona kurorëzuan dashurinë e tyre në muajin shtator të vitit që lamë pas , në një ceremoni e cila bëri bashkë familjarët dhe miqtë më të afërt të dyshes.

Burimi : Revistawho

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!