Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku po festojnë këtë vit Shën Valentinin e tyre të parë.

Rudina e bërii të ditur lidhjen e saj ttë re rreth dy muaj më parë, ndërsa në rrjete sociale nuk kanë munguar herë pas here deklarattat e ëmbla ttë dashuriisë.

Sot, Rudina  e uroi partnerin mefoton më të bukur, ku shfaqej e mbështetur tek shpatullat e tij.

Krahas pozës, ajo kiishte shkruar “Gëzuar Shën Valentinin“, ndërsa fottoja tërhoqiii menjëherë vëmendjen e publiikut.

Mirëpo, as Marku nuk e kaloii këtë Shën Valentin pa gjeste të ëmbla për partneren, duke na lënë të kuptojmë se janë ttë dashuruar kokë ekëmbë me njëri-tjetriin.

Ish-deputetti i ka dhuruar Dembacajt një trëndafil tëkuq sii simbol të dashurisë së tij, ndërsa Rudiina e ndau fotton në InstaStory-n e saj.

Gjithashtu, në një tjetër pozë meFrrokun,aktorja i dedikon atij fjalët speciale:

“Pukjani i zemrës”- shkroi ajo.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!