Ballina Magazina Ja si Stresi e uron publikisht për ditëlindje Keisin!

Ja si Stresi e uron publikisht për ditëlindje Keisin!

Keisi sot feston ditëlindjen!

Bukuroshja Keisi ka treguar përmes disa fotove në Instastory se ka pritur d.itëlindjen e 24-t në mesnatë, me një tortë në formë zemre me qirinj.

Prindrit kanë qenë ata që i kanë bërë këtë surprizë të këndshme bashkë me disa dhurata tepër luksoze si këpucë dhe një çantë të markës së njohur “Yves Saint Laurent”.

“Familja ime më llaston”, shkruan ajo në Instastory.

Mirëpo më i bujshëm ka qenë urimi në publik i ish-partnerit të saj Stresi. Ky i fundit ka publikua.r një foto në Instagram, për të uruar Keisin për 24-vjetor.

Ata shfaqen në ashensor, n.dërsa Stresi i ka hedhur dorën në qafë për t’i dhuruar një puthje.

“Gëzuar ditëlindjen”, shkruan ai shkurt dhe qartë duke i vendosur një emoji kurore në kokë Keisit.

Pas ndarjes, duket se ka shumë gjasa që të kemi një ribashkim të çiftit të famshëm. E para që e mbështet bashkimin është mamaja e reperit, Shpresa, e cila thuhet se s’mund ta pranojë ndarjen e të birit me Keisin.

Sipas burimeve, mamaja e Stresit është shprehur se Keisin e do shumë dhe se është nusja ideale për të birin, nd.aj do të bëjë çmos që t’i shohë sërish bashkë.

Nuk e dimë edhe sa kohë d.uhet që çifti të rikthehet, por ata sapo i dhanë shenjat e para.

Burimi:/iconstyle.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!