Ballina Magazina Ja look-u i ri i Dafina Zeqirit për kipin e ri (VIDEO)

Ja look-u i ri i Dafina Zeqirit për kipin e ri (VIDEO)

Dafina Zeqiri ka vendosur të sjellë një këngë të re mjaft të këndshme, vetem dy ditë para Shën Valentinit.

Ka qenë vetë Dafina ajo e cila ka publikuar sot një pjesë të klipit ku shfaqet mjaft në formë, sikur ka dalë nga kopertinat e revistave prestigjioze.

Këngetarja ka zbuluar edhe datën dhe titullin e klipit të ri që do të quhet “Merri krejt”. Në datën 12 shkurt do të kemi mundësi ta shohim të plotë klipin e ri të këngëtares, e cila është mjaft aktive në muzikë.

View this post on Instagram

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Klipi i ri vjen menjëherë pas suksesit të madh që arriti me projektin “Vuj vuj vuj”, i cili numëron miliona klikime.

Në promon e klipit të publikuar këtë të hënë, Dafina shfaqet me një look mjaft gotik, flokët e kapur bisht sipër dhe e shtrirë në një dhomë spitali.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!