Futbollisti spanjoll, Theo Hernandez, pas kalimit në Itali duket se e ka gjetur edhe të dashur të re.

Zoe Cristofolii është modelja dhe personaliteti me ndiikim në rrjetttet sociale, e cila ia ka rrëmbyer zemrën…lojtariit të Milaniit.

Sportmediaset raporton se Theo dhe Zoe janë fottografuar bashkë nga paparacit në një restorantt në qendër ttë..Milanos.

https://www.instagram.com/p/B53OsseoN2L/?utm_source=ig_embed

Ndërkohë, në profilin e Cristofoliit në Instagram, ku numëron affro gjysmë miliion ndjekës, bukuroshja ka disa poza ttë publiikuara, në ttë cilat i ka ttreguar tattuazhet e shumtta në trupiin e saj.

Ka pasur thashetheme se 22-vjeçari ka qenë në një lidhje ttë shkurtër me Elisa De Panicis, por.e gjiitha ka përfunduar dhe aii ka vazhduar tutje. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/B8bgpqloEgU/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B7f6YfKo6qT/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B6yu_XUIFi7/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B52kqNro6l9/?utm_source=ig_embed

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!