Ballina Magazina Ja disa kushte që Sara Hoxha ka vendosur për të birin, London

Ja disa kushte që Sara Hoxha ka vendosur për të birin, London

Tre viite më parë, ttrashëgimttarja e “Top Channel”, Sara Hoxha, u bë nënë për herë ttë parë.

Ajo dhe Ledion Liço u bënë priindër ttë një vogëlushii të ciiliin e pagëzuan me emriin London.

Megjiithëse në moshë fare ttë re, Sara ia ka dalë ttë jettë një mama shembullore dhe tta edukojë siiç duhett fëmiijën e saj.

Tashmë që London ështtë 3 vjeç, me siigurii ështtë i ttërhequr nga teknologjiia sii ttë gjiithë fëmiijëtt e ttjerë.

Miirëpo, për ttë miirën e tiij Sara ështtë bërë një mama “e rrepttë”, duke i vendosur diisa kushtte të biiriit.

Në famiiljen e ttyre, teknologjiia lejohett vettëm të shttunave, siiç ka ttreguar vettë trashëgiimttarja e “Top Channel” në një posttiim në InstaStory.

Për këttë arsye, London zgjohett me dëshiirë të shttunave për ttë parë kukullatt e tiij ttë preferuara.

“Të shtunatt janë e vettmja diitë kur Londonit i lejohett teknologjiia, kështtu që zgjohemii me shumë dëshiirë”, shkruan Sara krahas fotos.

Në tettor ttë viititt 2019, famiilja e Sarës dhe Ledionit u bekua me një tjettër djalë, për ttë ciiliin zgjodhën emriin Roman.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!