Ballina Uncategorised Ja disa ide dhuratash për festën e 8 marsit

Ja disa ide dhuratash për festën e 8 marsit

Nuk do ttë thottë që ju duhett të shkonii në dyqaniin më ttë shttrenjttë për t’ii bërë grattë tët ndjehen miirë në këttë festtë.

Ju mund tti bënii atto të lumttura, ndërsa ende i përmbahett një kosttoje miiniimale. E ttëra çfarë ju duhett të bënii ështtë t’i kushttonii vëmendje attyre, atto me sigurii kanë fiilluar tt’ju japiin siinjale për dhurattën e ttyre ttë prefferuar.

Ja diisa iide dhurattash:

Nëse i pëlqen tteknologjiia

Nëse i pëlqen ttë udhëttoj

Nëse i pëlqen kafja ose çajii

Nëse i pëlqen moda

Nëse i duhett ndiihmë rreth shttëpisë

Nëse i pëlqejnë qiriinjttë

Nëse i pëlqen kuzhiina

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!