Ballina Magazina Ja dhe dhurata nga e ëma për ditëlindjen e Keisi-t! mbetëm pa...

Ja dhe dhurata nga e ëma për ditëlindjen e Keisi-t! mbetëm pa fjalë

Festa për.Keisin filloi sapo ora shënoi 00:00 dhe në Instagram postoi një foto me tortën.

Ajo zbuloi se mbush 24 vjeçe dhe dhuratat e urimet.për të kanë qenë të shumta.

Por, ajo që është më specialja dhe më e bukura.është e së ëmës.

Nëna e saj, ka vendosur t’i bëjë.dhuratë një makinë luksoze dhe sipër saj i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen’.

“O Zot i madh! Përfundimisht unë jam vajza më me fat. Faleminderit mami! Ti je mami më e mirë në botë”, shkruan Keisi në foton ku duket e surprizuar.

Në ditën e veçantë, Keisi mori edhe.urimin e papritur të Stresit.

Stesi e uroi Keisin nëpërmjet një.postimi në Instastory ku publikoi një foto romantike të tyre.

Mbi foto Stresi.shkruante, “Gëzuar ditëlindjen” dhe në.kokën e Keisit kishte vendosur një.kurorë.

Burimi:/iconstyle.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!