Festa për.Keisin filloi sapo ora shënoi 00:00 dhe në Instagram postoi një foto me tortën.

Ajo zbuloi se mbush 24 vjeçe dhe dhuratat e urimet.për të kanë qenë të shumta.

Por, ajo që është më specialja dhe më e bukura.është e së ëmës.

Nëna e saj, ka vendosur t’i bëjë.dhuratë një makinë luksoze dhe sipër saj i shkruan: “Gëzuar ditëlindjen’.

“O Zot i madh! Përfundimisht unë jam vajza më me fat. Faleminderit mami! Ti je mami më e mirë në botë”, shkruan Keisi në foton ku duket e surprizuar.

https://www.instagram.com/p/B8bbN_RggBQ/?utm_source=ig_embed

Në ditën e veçantë, Keisi mori edhe.urimin e papritur të Stresit.

Stesi e uroi Keisin nëpërmjet një.postimi në Instastory ku publikoi një foto romantike të tyre.

Mbi foto Stresi.shkruante, “Gëzuar ditëlindjen” dhe në.kokën e Keisit kishte vendosur një.kurorë.

Burimi:/iconstyle.al/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!