Ballina Aktualitet Ja arsyeja pse Dafina Zeqiri anuloi koncertet e saj

Ja arsyeja pse Dafina Zeqiri anuloi koncertet e saj

Dafina Zeqiri ka mërzitur disa nga fansat e saj që shpresonin ta shihnin nga afër shumë shpejt!

Këngëtarja shqiptare kishte planifikuar të mbante disa koncerte në Vjenë, por gjërat nuk shkuan siç ishin planifikuar.

Dafina konfirmoi se këto koncerte janë anuluar ndërsa dha edhe një shpjegim për to.

Sipas menaxherit të saj, arsyeja e anulimit të tyre janë disa mosmarrëveshje që kishte me organizatorët e klubeve të natës.

Për më shumë lexoni postimet e më poshtme.

Burimi : Iconstyle

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!