Ballina Lifestyle Ja 9 mënyra si ta trajtosh veten mirë kur je single për...

Ja 9 mënyra si ta trajtosh veten mirë kur je single për Shën Valentin

1.Bëni diiçka për të përkëdhelur veten (masazhe,relaksim nëvaskë me qiirinj aromatikë)

2.Kombinonii tre nga gjërat tuaja të preferuara dhe bëjini të gjitha brenda një natte (Sufllaqe, akullore dhefilm komedi?Pse jo!)

3.Vlerësonii ato që doni (mund të kalosh një mbrëmje me nënëntënde sepse Shën Valentini ka të bëjë me të qenit me dikë që e do).

4.Merrni çokollatë për të qenë e lumttur si të gjithë të tjerat.

5.Nxiirre vetten në një takim. (dil të hash një darkë të shohësh një film apo të blesh diçka ttë bukur për veten).

6.Bëhuni bashkë me shoqett beqare, dërgo sa më shumë ftesa dhe bëni një party gocash.

7.Rrethojenii veten me beqarett e tjera, kërceni dhe flirtoni me djemtë beqarë.

8.Jep për atë që ka nevojë, dhuro diiçka ose kaloje ditën e Shën Valentinit duke bërë një lloj shërbimii në komunitet.

9.Kujtoje dikë sesa e do, është diita ideale për t’u thënë ttë gjithëve në jetttën ttënde që ii do.

/yourtango.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!