Në një nga koncertet që reperi shqiptar Noizy ka bërë së fundmi, ka ndodhur një incídent.

Teksa ai ishte duke kënduar në skenë është ngjitur një fans i tij për të bërë foto dhe kjo ka bërë që sigurimi të ndërhyjë menjëherë.

Fansi është tërhequr me zor nga truprojat, ndërsa Noizy i ka habitur të gjithë me veprimin e tij.

Reperi ka lënë skenën dhe ka vrapuar pas fansit për të bërë foton, por sërish forcat e sigurisë nuk e kanë lejuar.

Noizy ka fansat më të zjárrtë dhe kjo duket qartë në çdo koncert të tij.

Ambientet ku reperi është i ftuar janë gjithmonë plot dhe atmosfera bëhet shumë e zjárrtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!