Ballina Showbiz Incídent i rèndë në koncertin e Noizyt

Incídent i rèndë në koncertin e Noizyt

Në një nga koncertet që reperi shqiptar Noizy ka bërë së fundmi, ka ndodhur një incídent.

Teksa ai ishte duke kënduar në skenë është ngjitur një fans i tij për të bërë foto dhe kjo ka bërë që sigurimi të ndërhyjë menjëherë.

Fansi është tërhequr me zor nga truprojat, ndërsa Noizy i ka habitur të gjithë me veprimin e tij.

Reperi ka lënë skenën dhe ka vrapuar pas fansit për të bërë foton, por sërish forcat e sigurisë nuk e kanë lejuar.

Noizy ka fansat më të zjárrtë dhe kjo duket qartë në çdo koncert të tij.

Ambientet ku reperi është i ftuar janë gjithmonë plot dhe atmosfera bëhet shumë e zjárrtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!