Ballina Magazina Ilva Tare merret në pyetje nga dy gazetarët më të rëndësishëm për...

Ilva Tare merret në pyetje nga dy gazetarët më të rëndësishëm për të: Thomas dhe Melody

Përballë gazetares Ilva Tare janë ulur personazhe të rëndësishëm të politikës dhe medias, por sot ajo pati një intervistë shumë të veçantë. E para sepse ishte ulur vetë në karrigen e të intervistuarit, e dyta sepse paneli i gazetarëve ishte shumë të veçantë: bëhet fjalë për Thomas dhe Melody.

Ajo ka postuar një foto nga kjo intervistë krejt e veçantë, ndërsa Melody ka marrë komplet gjestikulacionin e saj, ndërsa Thomas duket më i shkujdesur. Jemi kuriozë për pyetjet që ata i kanë drejtuar mami Ilvës dhe ndonjë prej tyre me siguri do të jetë ‘kur do na çosh tek lodrat?’ /the-living-media.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!