Ballina Magazina Ikjen në “Sanremo-” e bëre sikur ishe në Mars”: Alketa Vejsiu...

Ikjen në “Sanremo-” e bëre sikur ishe në Mars”: Alketa Vejsiu i mbyll gojën komentuesit

Alketa Vejsiu ishtte pjesë e “Sanremo” në natën e tretë të tij.

Ajo prezantoii krah moderatorit italian Amadeus dhe tërhoqii vëmendjen e ttë gjithëve.

Jo vettëm në mediiat shqipttare, por dalja e Alketës bërii bujë edhe në ato italiane.

Moderattorja morii shumë komentte poziitive dhe siguriishtt ttë gjiittha këto ii ndau në rrjettet sociiale.

Prej dittës së “Sanremo”, Alketa ka posttuar dettaje që liidhen me festtivaliin dhe kjo gjë dukett se e ka bezdiisur një nga ndjekësiitt e saj.

Ai ii shkruan se e ka ekzagjeruar me këtë çështtje dhe Alketa nuk e ka lënë pa një përgjiigje.

“Na çave tr*pin me gjith “Sanremo”… e bëre sikur ke shkuar në Mars”, ii shkruan një ndjekës.

“E mo mirë mbaje veten. Shiko bëji ndonjërit tatu “SANREMO”, do të të duket vepër e bukur dhe do e duash edhe ti këtë pjesëmarrje”, i kthehet Alketa.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!