Ballina Magazina I mungon prej vitesh skenës, Soni Malaj publikon foton e ëmbël me...

I mungon prej vitesh skenës, Soni Malaj publikon foton e ëmbël me partnerin e saj

Soni Malaj ka publikuar një imazh ku shfaqet në krahët e partnerit të saj. Ajo është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Këngëtarja e njohur shqiptare tash e një kohë është në një lidhje dashurie. Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj. Soni është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Image result for soni malaj klevi

Pavarësisht se dyshja sigurisht se kalojnë kohë së bashku daljet e tyre të përbashkëta në publik kanë qenë të rralla.

Tani si rrallëherë këngëtarja ka vendosur që me ndjekësit e saj ta ndajë një fotografi ku shfaqet e lumtur krah Klevinit.

Këngëtarja përndryshe përmbylli një vit shumë të suksesshëm muzikor.

View this post on Instagram

👩‍❤️‍👨

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!