Soni Malaj ka publikuar një imazh ku shfaqet në krahët e partnerit të saj. Ajo është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Këngëtarja e njohur shqiptare tash e një kohë është në një lidhje dashurie. Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj. Soni është shumë e përfolur edhe për jetën private.

Image result for soni malaj klevi

Pavarësisht se dyshja sigurisht se kalojnë kohë së bashku daljet e tyre të përbashkëta në publik kanë qenë të rralla.

Tani si rrallëherë këngëtarja ka vendosur që me ndjekësit e saj ta ndajë një fotografi ku shfaqet e lumtur krah Klevinit.

Këngëtarja përndryshe përmbylli një vit shumë të suksesshëm muzikor.

https://www.instagram.com/p/B8Up9TCporp/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!