Ballina Showbiz Bes Kallaku jep lajmin e shumëprítur për të gjithë fansat e tij...

Bes Kallaku jep lajmin e shumëprítur për të gjithë fansat e tij (VIDEO)

Rreth një vit më parë Bes Kallaku solli për publikun shqiptar “Falco-n” që rezultoi një sukses i paparë dhe u prit mjaft mirë nga publiku.

Pjesë e filmit u bënë figura të njohura në showbiz-in shqiptar, teksa të shumta kanë qënë kërkesat e fansave për ta shikuar jo një por disa herë.

Duke qënë se filmi nuk u publikua në YouTube, ata të cilët ndodhen jashtë vendit e kanë të pamùndur për ta parë, ndàj, 9 muaj më parë Besi lajmëroi se filmi ndodhet në platformën e njohur “Amazone”, duke e bërë të parin film shqiptar që ndodhet në këtë website.

Ditën e sotme teksa ka publikuar një video në Instagram, Besi ka ndàrë me fansat lajmin se filmi do publikohet nesër në YouTube.

Kështu, nëse nuk e kishit parë deri tani ose nëse doni ta rishihni bëhuni gati të shkríheni gazit.

A tju boj Loku i dhurate??? Pas numrit te pafundem te mesazheve sa i perket filmit “Falco”, per te gjithe Shqiptaret, per te gjithe cunat e shpiave te “jonxhes” dhe per te gjithe çunat qe jane ne Big Brother, ja ku e keni. 😂😂😂. Nga neser ne YouTube. Zoti ju rujt.
Flm juve edhe gjithkujt qe ndihmoi ne kete film. 🙌🏻.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!