Ballina Magazina Pròduksíoni e përjàshtòi por e kërkoi përsëri? Shqipja: Nuk pranoj lojëra…

Pròduksíoni e përjàshtòi por e kërkoi përsëri? Shqipja: Nuk pranoj lojëra…

Edhe pse u përjàshtùa dhe nuk është më pjesë e “PërPuthen”, ish-konkùrréntja Shqipe Hysenaj është njësoj e përfòlur me konkùrréntët aktual.

Pas daljes nga “PërPuthen” ka pàràlajméruar se shumë shpejt do të plàsë bòmba të tjera.

 Ajo bën deklàrata dhe postime në rrjetet sociale rréth emisionit, tashmë shumë të ndjékur, duke màrrë kështu vëmendjen e publikut.Largimi i saj nga 'Përputhen' solli shumë reagime, Shqipe Hysenaj del me  një tjetër deklaratë - Gazeta Bulevard

E ftùar në emisionin e Olsi Bylykut “Roped with Olsi”, Shqipja nuk préferoi të zbùlonte një nga bòmbat e radhës, por tregoi se prodùksíoni i ka kërkuar të rikthéhet.

“Ishte një lojë e lezetshme”, tha Shqipja duke shtùar se ajo nuk pranon të bëjë lojëra.

Pas publikimit të një fotoje në të cilën préténdon se është Andi dhe Tea, Shqipja ka paràlajméruar se shumë shpejt do të plàsë bòmba të tjera.Ishte një lojë...', Shqipja tregon si i propozoi produksioni të rikthehet  në 'Përputhen'

Pjesë nga intervista:

Shqipja: U përjàshtòva, por edhe u kërkova përsëri.

Olsi: Pse ke kërkuar të kthéhesh?

Shqipja: Jo unë!

Olsi: Prodùksíoni?!Historia e dhimbshme e Shqipe Hysenajt - Bota Sot

Shqipja: Hë tani! Mos na i nxírr!

Olsi: Të ka ftùar sërish prodùksíoni mesa shoh. 

Shqipja: Ça kishe ti tani?

Olsi: Domethënë e ka ftùar prodùksíoni , por Shqipja s’ka pranuar…

Shqipja: Ishte një lojë e lezetshme, por nuk pranoj lojëra unë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

“Portokallia” mbyllet përfundimisht? Pas déshtímit me “Kosheren”, Altin Basha sjell projekt të ri (VIDEO)

Nëse i hedh një sy profilit zyrtar të Top Channel-it në Youtube, kupton se programi më i dashur për shqiptarët është “Portokallia”. Kjo vlen sidomos...

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...
error: Alert: Content is protected !!