Edhe pse u përjàshtùa dhe nuk është më pjesë e “PërPuthen”, ish-konkùrréntja Shqipe Hysenaj është njësoj e përfòlur me konkùrréntët aktual.

Pas daljes nga “PërPuthen” ka pàràlajméruar se shumë shpejt do të plàsë bòmba të tjera.

 Ajo bën deklàrata dhe postime në rrjetet sociale rréth emisionit, tashmë shumë të ndjékur, duke màrrë kështu vëmendjen e publikut.Largimi i saj nga 'Përputhen' solli shumë reagime, Shqipe Hysenaj del me  një tjetër deklaratë - Gazeta Bulevard

E ftùar në emisionin e Olsi Bylykut “Roped with Olsi”, Shqipja nuk préferoi të zbùlonte një nga bòmbat e radhës, por tregoi se prodùksíoni i ka kërkuar të rikthéhet.

“Ishte një lojë e lezetshme”, tha Shqipja duke shtùar se ajo nuk pranon të bëjë lojëra.

Pas publikimit të një fotoje në të cilën préténdon se është Andi dhe Tea, Shqipja ka paràlajméruar se shumë shpejt do të plàsë bòmba të tjera.Ishte një lojë...', Shqipja tregon si i propozoi produksioni të rikthehet  në 'Përputhen'

Pjesë nga intervista:

Shqipja: U përjàshtòva, por edhe u kërkova përsëri.

Olsi: Pse ke kërkuar të kthéhesh?

Shqipja: Jo unë!

Olsi: Prodùksíoni?!Historia e dhimbshme e Shqipe Hysenajt - Bota Sot

Shqipja: Hë tani! Mos na i nxírr!

Olsi: Të ka ftùar sërish prodùksíoni mesa shoh. 

Shqipja: Ça kishe ti tani?

Olsi: Domethënë e ka ftùar prodùksíoni , por Shqipja s’ka pranuar…

Shqipja: Ishte një lojë e lezetshme, por nuk pranoj lojëra unë.

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!