Një ndër vajzat më të preferuara të publikuat gjatë kohës që ishte protagoniste e formatit të dashurisë “Love Story” në Tv Klan, ishte Enxhëll.

Para pak kohësh, ajo vendosi që të làrgohej nga programi. Siç duket, ajo u péndua për këtë veprim të saj, pasi kërkoi rikthimin në spéktakël.

Nga ana tjetër, Saimiri nuk ishte dakort që ajo të rikthéhej dhe tha që kjo nuk do të ishte gjëja e duhur pasi ishte larguar nga spéktakli, duke bërë që Enxhëll të hùmbiste njëherë e mirë mùndësinë përt’i fituar zemrën atij.Deklaroi se do të largohej nga "Love Story" nëse rikthehej Enxhëll, Meri pendohet për fjalët e saj! - iconstyle.al

Nga ana tjetër, fituesja e zemrës së Samirit, Meri, asokohe bëri një deklàratë të fòrte ku tha se do të làrgohej nga spàktakli nëse Saimiri pranon rikthimin e Enxhëllit.

Kjo mùnd të ketë qenë një ndër arsyet pse Saimiri mori atë vendim.

Pavàrësisht kësaj, Enxhëll ka fitur mijëra fansa dhe është mjàft aktive në rrjetet sociale, ku shpeshherë komunikon virtualisht me ndjékësit e saj.

Ajo, së fundmi ka tërhéqur vëmendjen teksa shihet veshur me një fustan nusërie.

Fotoja është realizuar në qytetin e Gjirokastrës dhe në postimin e Enxhëll la marrë komente mjaft pozitive, mirëpo të shumtë kanë qenë ata që kanë dashur të dijnë arsyen pse ajo është bërë nuse.

Mos vallë ka gjetur dashurinë e jetës apo është thjesht një set fotografik? Kjo mbetet për t’u parë…U largua nga programi 'Love Story', por Enxhëll v - Syri | Lajmi i fundit

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!