Ballina Magazina Pasi Saimiri e largoi nga 'Love Story', Enxhëll vesh fustanin e bardhë...

Pasi Saimiri e largoi nga ‘Love Story’, Enxhëll vesh fustanin e bardhë (FOTO)

Një ndër vajzat më të preferuara të publikuat gjatë kohës që ishte protagoniste e formatit të dashurisë “Love Story” në Tv Klan, ishte Enxhëll.

Para pak kohësh, ajo vendosi që të làrgohej nga programi. Siç duket, ajo u péndua për këtë veprim të saj, pasi kërkoi rikthimin në spéktakël.

Nga ana tjetër, Saimiri nuk ishte dakort që ajo të rikthéhej dhe tha që kjo nuk do të ishte gjëja e duhur pasi ishte larguar nga spéktakli, duke bërë që Enxhëll të hùmbiste njëherë e mirë mùndësinë përt’i fituar zemrën atij.Deklaroi se do të largohej nga "Love Story" nëse rikthehej Enxhëll, Meri pendohet për fjalët e saj! - iconstyle.al

Nga ana tjetër, fituesja e zemrës së Samirit, Meri, asokohe bëri një deklàratë të fòrte ku tha se do të làrgohej nga spàktakli nëse Saimiri pranon rikthimin e Enxhëllit.

Kjo mùnd të ketë qenë një ndër arsyet pse Saimiri mori atë vendim.

Pavàrësisht kësaj, Enxhëll ka fitur mijëra fansa dhe është mjàft aktive në rrjetet sociale, ku shpeshherë komunikon virtualisht me ndjékësit e saj.

Ajo, së fundmi ka tërhéqur vëmendjen teksa shihet veshur me një fustan nusërie.

Fotoja është realizuar në qytetin e Gjirokastrës dhe në postimin e Enxhëll la marrë komente mjaft pozitive, mirëpo të shumtë kanë qenë ata që kanë dashur të dijnë arsyen pse ajo është bërë nuse.

Mos vallë ka gjetur dashurinë e jetës apo është thjesht një set fotografik? Kjo mbetet për t’u parë…U largua nga programi 'Love Story', por Enxhëll v - Syri | Lajmi i fundit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!