Pas skandalit me Arjonin,që bëri bujë të madhe, Ana Lleshi u përjàshtua nga “Për’Puthen” për shkak të thýerjes së rregullit bazë të programit.

Më vonë ajo u rikthye në “Për’Puthen Prime” dhe sërish tërhòqi vëmendjen e të gjithëve duke i dhuruar një puthje në buzë Atdheut.

Ky i fundit nuk u largua nga emisioni, por tha se kjo ishte thjesht një puthje lamtumire. Mirëpo Ana nuk e mbylli me kaq dhe u shfaq sërish në program si opinioniste. 

 

Për më tepër, ajo vazhdon të takohet edhe jashtë ambíenteve të emisionit me konkùrréntët e “Për’Puthen”.

Së fundmi, ajo është parë me Erlindin, njërin prej konkùrréntëve të emisionit, siç mùnd ta shihni në foton e publikuar nga “Kryefjala”. 

Në foto Ana dhe Erlindi shfaqen duke biseduar me njëri-tjetrin, teksa ish-konkùrréntja mban një buqetë me lule në duar.

Nuk dihet ende nga njihen Ana dhe Erlindi dhe çfarë ka mes tyre, por kjo mbetet për t’u zbùluar në vazhdim.

Në emision, Ana tha se ajo vazhdon të jetë beqare dhe me shaka u shpreh se do të marrë pjesë në “Për’puthen 40”.

“Vazhdoj të jem beqare, më duket se do futem te ‘Për’Puthen 40’. Po ju djemtë e rinj? Andi, nëse do isha këtu do të përputheshim bashkë, nëse nuk do të ishte Atdheu sigurisht”, tha Ana. 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!