Ballina Aktualitet Skàndali PërPuthen/ Detaji që na shpëtoi nga deklarata e Beartit për Tean

Skàndali PërPuthen/ Detaji që na shpëtoi nga deklarata e Beartit për Tean

Publikimi i fotografisë së Teas dhe Beartit duke u puthur solli reàgimin e menjéhershëm të këtij të fundit, i cili konfirmoi se po, e pabesueshme, por dyshja është bashkë! Me zë dhe figurë, ish-konkùrrénti i “Për’Puthen” pranoi lídhjen.

Publiku ishte kaq i shokuar dhe i etur për të ditur sa më shumë rréth kësaj romance, sa duket se hùmbi një detaj, le të themi interesant.

E në mos ínteresant për shumë prej jush, për meme-t po! Tek sqaronte situatën, rrjeti mendon se Bearti po mbànte përpara një fletë, ku duket se kish’ shkruar çdo gjë që deklaroi.Reagon Bearti "Tea esht me mua" - YouTube

“Kur shpjegon mësimin dhe e ke shkruar në letër”, shkroi dikush.

“Kur kopjon me stil”, ishte një tjetër koment.

Sa i takon të vërtetës së bujshme, Bearti tha se Tea është víktíma e kësaj situate.

“Ndjej një detyrim për publikun që të flas në emrin tim dhe të Teas. Rrethanat erdhën që t’ju them se ç’keni marrë vesh për mua dhe Tean është e vërtetë. Tea është me mua. Jemi bashkë. Por ju betohem me dorë në zemër se në tërë këtë historinë e Teas, Tea është e pafajshme, Tea është víktíma e kësaj situate, dhe jo vetëm ajo. Por më vonë do e mësoni gjithë të vërtetën e kësaj historie, ka rëndësi që gjithçka që është një dashuri e vërtetë, pse jo edhe më e bukura e gjithë dashurive”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!