Fotot që konfirmojnë lídhjen e Teas me Beartin i shòkuan të gjithë ndjékësit e emisionit “Për’Puthen”.

Tea e mòhoi vetë publíkisht lídhjen me Beartin disa ditë më parë, ndërkohë sot ishte ajo e para që e konfirmoi.

Tea publíkoi një video nga Boga, që do të thotë se ajo ka kaluar disa ditë pushime me Beartin atje, duke vërtetuar edhe akùzat e Shqipes.

Më vonë në rrjet qarkùlluan disa foto, në të cilat Tea dhe Bearti shfàqeshin duke shkémbyer puthje në buzë me njëri-tjetrin.

Pasi fotot morën dhenë, nuk  vonoi as reagimi i Andit, djalit me të cilin Tea doli çift nga emisioni “Për’puthen”.

“Nuk di nga t’ja nisë çfarë të them. Nuk kam fjalë për këtë që sapo ndodhi, por do bëj një live do flasim për të gjitha se ju detyrohemi një shpjegim nga ana morale si dhe unë dhe Tea, sapo të qartësohem do ju them dhe ju ca do ndodh ju kërkoj falje të gjithëve, thjesht ju kërkoj shumë falje”, shprehet Andi.

Ndërkohë pas i lídhja e Teas me Beartin u konfirmua publíkisht, ka reàguar edhe Elvisi. Ky i fundit pasi disa takime me Tean në emision dhe kishte shpréhur pëlqimin për të.

Mirëpo kur Andi deklaroi se ishte në program vetëm për Tean, ai u tërhòq.

Ndërsa ditën e sotme ai ka íronízuar publikisht Tean që është shtírur për gjithë këtë kohë. Ai ka publíkuar foton e saj duke u puthur me Beartin dhe sipër i ka vendosu emojin e një palàço.

Përkrah fotos së tyre Elvisi ka shkruar: “Se kisha menduar kurrë se do falënderoja publíkisht Tean që zgjodhi Andin, por ai moment erdhi”.

Tea u shfaq duke u puthur me Beartin, Elvisi ironizon 'nusen' e Andit - Fast News Albania

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!