Ballina Aktualitet Historia e tríshtë! Babi vrèt djalin në gjumë

Historia e tríshtë! Babi vrèt djalin në gjumë

Ishte vetëm 13 vjeç, por babai i tij 40 vjeç, i mori jetën duke e goditur për vdèkje me thíkë.

Pròtagonisti i krímit të ndodhur më 5 shkurt është rusi Oleg Drachev, i cili është i díagnostikuar me tùmor në kokë.

Nga hètimet e polícisë u zbulua se shkak për krímin e tmèrrshëm u bë fakti se burri mendonte se pas vdèkjes së tij, e shoqja nuk do ishte në gjendje që ta rriste djalin e vetme.

Një histori dríthëruese e cila vjen nga Moska, ku polícia ruse arrèstoi të dyshuarin, i cili tèntoi të vríste edhe gruan. Por ajo arriti që të shpëtojë duke u mbyllur me çelës në banjë prej nga ky telefonoi polícinë.

Prindërit e 13-vjeçarit Ilya dukeshin të lumtur, deri në momentin kur inxhinieri ish-ushtarak Oleg Drachev, u diágnostikua me káncer.

Të afërmit deklaruan se burri e donte të birin dhe se të gjithë kohën e lirë e kalonte me të.

Nëna e Drachev tha për mediat, “As që mund ta imagjinoni se sa e donte të birin, por pasi u diágnostikua me káncer, e hùmbi torùan”.

Pas arrèstimit, pritet që 40-vjeçri të mbyllet në spítal psíkíatrik. Në momentin që polícia e arrèstoi ai tha se e kreu krímin, pasi mendonte se e shoqja nuk ishte e zonja që ta rriste djalin. Kështu që Oleg, e vráu djalin me thík në gjumë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!