Ballina Uncategorised Harrojeni “Vuj Vuj Vuj”, Dafina Zeqiri do sjellë super hitin e ri

Harrojeni “Vuj Vuj Vuj”, Dafina Zeqiri do sjellë super hitin e ri

Këngëtarja me origjinë kosovare korri një sukses të madh me hitin e saj” Vuj Vuj Vuj”  dhe tani ka vendosur të vijë më një hit të ri.

“Merri krejt” quhet projekti më i ri i saj. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram, ku ka publikuar një pjesë të klipit.

Dafina shfaqet me një look mjaft gotik, flokët e kapur bisht sipër dhe e shtrirë në një dhomë spitali.

Do të duhet të presim dhe një ditë për të dëgjuar këtë sukses të ri të Dafinës.

View this post on Instagram

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!