Këngëtarja me origjinë kosovare korri një sukses të madh me hitin e saj” Vuj Vuj Vuj”  dhe tani ka vendosur të vijë më një hit të ri.

“Merri krejt” quhet projekti më i ri i saj. Këtë gjë e ka bërë vetë të ditur këngëtarja në llogarinë e saj në Instagram, ku ka publikuar një pjesë të klipit.

Dafina shfaqet me një look mjaft gotik, flokët e kapur bisht sipër dhe e shtrirë në një dhomë spitali.

Do të duhet të presim dhe një ditë për të dëgjuar këtë sukses të ri të Dafinës.

https://www.instagram.com/p/B8ZBQaFBqH1/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!