Mozzik dhe Getinjo janë dy vëllezërit shumë të talentuar të cilë shumë rallë i kemi parë të sjellin bashkëpunim mes tyre. Megjithatë ata janë fansat numër një të njëri-tjetrit dhe ku ka më mirë se të kesh mbështetjen e vëllait.

Getinjo duket se ka ndjerë nostalgji për nisjen e rrugëtimit në muzikë dhe ka publikuar në Instastory një foto të 2014-tës me Mozzik-un në krah, periudhë kur djemtë nuk i kishin mbushur ende të 20-at. Me disa kilogramë më pak, si Getinjo, ashtu dhe Mozzik duken shumë ndryshe nga tani.

Image result for mozzik getinjo

“Puno për ta arritur”, ka qenë ky mesazhi me të cilën reperi ka shoqëruar foton.

Rikujtojmë që Mozzik po korr një sukses të paparë dhe jashte trevave shqiptare, kryesisht në Gjermani.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!