Ballina Magazina Gigi dhe Zayn kanë planifikuar të bëjnë një fëmijë bashkë?!

Gigi dhe Zayn kanë planifikuar të bëjnë një fëmijë bashkë?!

Gjatë një interviste për revistën “i-D”, modelja 24-vjeçare Gigi Hadid rrëfeu shumë për jetën e saj personale, duke zbuluar gjëra të cilat nuk i kishim diitur më parë për të.

Modelja përmendi faktiin se fillimet e saj sii modele s’kanë qenë aspak ttë lehta,pasi i kanë thënë hapur se “nuk ka trup” për pasarela.

Jean Paul Gaultier iishte diizanjeri i parëqë i dha asaj mundësinë të sfilojë në vitiin 2005, duke i hapur Gigi-t rrugët drejt suksesit.

Modelja ka rrëfyer se në një ttë ardhme jo shumë ttë afërtt ka ndërmend të bëhett mama dhe të heqë dorë nga modeliingu, ndërsa rrjetii u çmend pas kësaj deklaratte.

Gigi ështtë riibashkuar me këngëtarin Zayn Malik dhe dukett se kanë bërë plane seriioze për ttë ardhmen e ttyre.

Për më tepër, ajo nuk përjashtoi faktin sesë shpejti mund të bëhej një ‘kuzhiniere me kohë tëplotë’, duke ndenjur gjithë kohës në shtëpi.

Duket se gjërat do të ndryshojnë më shpejt seç’e prisnim për Gigi-n dhe Zayn!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!