Ballina Showbiz Georgina rrëfen për herën e parë kur e takoi Cristiano Ronaldon

Georgina rrëfen për herën e parë kur e takoi Cristiano Ronaldon

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të famshëm në botën e futbollit.

Ata kanë ndërtuar një jetë të shkëlqyer familjare së bashku dhe janë përshtatur mirë në Torino, prej se superylli portugez iu bashkua Juventusit nga Real Madridi në vitin 2018.

Në një prononcim të fundit, të përcjellë nga Daily Star, bukuroshja ka folur për takimin e parë me lojtarin e famshëm, i cili sot (5 shkurt) i ka mbushur 35 vjet.

“Vëmendjen ma tërhoqi gjatësia e tij, trupi dhe bukuria. Dridhesha para tij, por shkëndija ishte ndezur. Jam shumë e turpshme dhe ndoshta kjo më shqetësonte, për më shumë kur ndodhesha para një personi me një dukje të veçantë që më preku në thellësi”.

“Më pas, mënyra si Cristiano më trajton, si kujdeset për mua dhe më do, ka mbuluar gjithçka tjetër. Ai është i vetmi person që mund të më emocionojë gjatë një ndeshjeje.

“Jam me fat që jam partnerja e futbollistit më të mirë të të gjitha kohërave. Kur ai është në fushë përjetoj pakufi emocione. Ai nuk ka rival”, ka deklaruar Georgina.

Burimi : Telegrafi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!