Në nëntor të vitit që lamë pas Genta Ismajli bëri publike lidhjen e saj biznesmenin turk, Usta.

Genta në intervistat që ka dhënë ka treguar se ka gjetur dashurinë e jetës dhe se shumë shpejt do kurorëzoje lidhjen e saj me martesë.

Së fundmi një foto e publikuar në llogarinë e përbashkët të çiftit në Instagram ka ngritur dyshime se Genta mund të jetë shtatzënë.

Image result for genta ismajli dashuri

Këngëtarja ka pozuar me partnerin i cili ka vendosur duart tek beli i saj, mirëpo gjithë vëmendjen e mori barku i Gentës.

Ai duket pak më i rrumbullakosur se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shkruajnë në komente se ajo është shtatzanë.

Image result for genta ismajli dashuri

“Genta qenka shtatzënë”, “Urime për shtatzëninë tënde! Ti ke ndjekur zemrën! Mos të ta ndjejë për të tjerët!”, “Është shtatzënë?”, janë disa prej komenteve në foto.

Nëse është e vërtetë apo jo, na mbetet veçse të presim reagimin e këngëtares.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!