Ballina Showbiz Genta Ismajli shtatzënë? Kjo foto i trgon të gjitha

Genta Ismajli shtatzënë? Kjo foto i trgon të gjitha

Në nëntor të vitit që lamë pas Genta Ismajli bëri publike lidhjen e saj biznesmenin turk, Usta.

Genta në intervistat që ka dhënë ka treguar se ka gjetur dashurinë e jetës dhe se shumë shpejt do kurorëzoje lidhjen e saj me martesë.

Së fundmi një foto e publikuar në llogarinë e përbashkët të çiftit në Instagram ka ngritur dyshime se Genta mund të jetë shtatzënë.

Image result for genta ismajli dashuri

Këngëtarja ka pozuar me partnerin i cili ka vendosur duart tek beli i saj, mirëpo gjithë vëmendjen e mori barku i Gentës.

Ai duket pak më i rrumbullakosur se zakonisht dhe kaq ka mjaftuar që ndjekësit të shkruajnë në komente se ajo është shtatzanë.

Image result for genta ismajli dashuri

“Genta qenka shtatzënë”, “Urime për shtatzëninë tënde! Ti ke ndjekur zemrën! Mos të ta ndjejë për të tjerët!”, “Është shtatzënë?”, janë disa prej komenteve në foto.

Nëse është e vërtetë apo jo, na mbetet veçse të presim reagimin e këngëtares.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!