Prive udhëtoi drejt Stambollit mundësuar nga As Travel, për t’i bërë një vizitë çiftit tejet të dashuruar Genta dhe Usta.

Teksa ajo po përgatitet për videoklipin e saj të ri nuk mungon as parnteri i saj i jetës Usta.

Si u njohën ata, si ndodhi që ata të dashuroheshin dhe cka ka të re në lidhjen e tyre.

Të gjitha këto ekskluzivisht në Prive!

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /BURIMI prive.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!