Nje nga zerat me te bukur te skenes Shqiptare mbushi 60 vjec. Ai tashme ka nje jete te lumtur me bashkeshorten dhe dy femijet.

Ai ka postuar nje foto me familjen e tij duke mare urime pa fund nga miqte e tij dhe nga dashamires.

Ai ndihet shume i lumtur me familjen e tij dhe ato ja bejn diten me te bukur.

Por te jesh artist dhe pse vitet kalojne ti mbetet ende i ri duke e dite qe ne historine e muzike ti ke lene nje gjurme qe sot nuk e arrijne dot.

Kenget e mrekullueshme te Frederik Ndocit kane qene shume te bukura.

Ndersa per jeten familjare ai bashkejeton me Alisen pedagogen e Universitet te Arteve ne Tirane.

Ata njihen bashke qe ne vitet 90. Ata kendojne bashke ne ngjarje dhe evente te ndryshme. Ne i urojme jete te lumtur se bashku dhe plot caste te bukura.

Image result for frederik ndoci

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!