Ballina Showbiz Frederik Ndoci feston ditëlindjen, do habiteni sa vjeç mbush sot ai

Frederik Ndoci feston ditëlindjen, do habiteni sa vjeç mbush sot ai

Nje nga zerat me te bukur te skenes Shqiptare mbushi 60 vjec. Ai tashme ka nje jete te lumtur me bashkeshorten dhe dy femijet.

Ai ka postuar nje foto me familjen e tij duke mare urime pa fund nga miqte e tij dhe nga dashamires.

Ai ndihet shume i lumtur me familjen e tij dhe ato ja bejn diten me te bukur.

Por te jesh artist dhe pse vitet kalojne ti mbetet ende i ri duke e dite qe ne historine e muzike ti ke lene nje gjurme qe sot nuk e arrijne dot.

Kenget e mrekullueshme te Frederik Ndocit kane qene shume te bukura.

Ndersa per jeten familjare ai bashkejeton me Alisen pedagogen e Universitet te Arteve ne Tirane.

Ata njihen bashke qe ne vitet 90. Ata kendojne bashke ne ngjarje dhe evente te ndryshme. Ne i urojme jete te lumtur se bashku dhe plot caste te bukura.

Image result for frederik ndoci

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!