Ronela Hajati ka bërë një ndryshim në pamjen e saj.

Këngëtarja së fundmi është fotografuar me balluke dhe ne mezi e njohëm.

Ajo postoi një imazh në llogarinë e saj në Instagram ku dukej shumë seksi dhe mori mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Ndryshe, Ronela pop ret 14 shkurtin për të publikuar dy projekte të cilat ka kohë që i ka paralajmëruar përmes rrjeteve sociale.

“Mezi po pres te degjoni 2 kenget e mia te reja!
-GèNJESHTAR JE
-PARE
Totalisht te kunderta po shume te bukura!”,shkroi artistja pak ditë më parë.
Burimi:Prive

https://www.instagram.com/p/B8EhJdBHlyI/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!