Ardhja në jetë e Duam, duket të ketë qenë e mirëseardhur për Ameli, vajzën e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt.

Ndryshe nga fenomeni i rëndomtë i xhelozisë për vëllain ose motrën më të vogël, Ameli, tashmë 4 vjeçe është ndryshe.

Kjo kuptohet nga fotografia e fundit e postuar nga Miriami.

Në këtë ditë fundjave të bukur, Ameli shihet teksa shtyn karrocën e të vëllait.

‘Shëtitja e parë motër e vëlla’ – shprehet këngëtarja në shkrepjen e ndarë me publikun, një moment pa dyshim tejet i bukur! /Prive.al

https://www.instagram.com/p/B8WMKoflsA3/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!