Çiljeta dhe Albani prej vitesh janë në një lidhje dashurie dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Vetëm pak kohë më parë Çiljeta e konfirmoi lidhjen duke postuar për herë të parë në profilin e saj në Instagram një foto me Albanin.

Këtë vit dyshja siç duket kanë vendosur të bëjnë një hap më tej dhe janë fejuar. Çiljeta ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet si gjithnjë në super formë me një fustan të kuq.

Në sy bie kutia me trëndafila të kuq që shkruan “Të dua” dhe unaza që shkëlqen. Edhe në përshkrimin që i ka bërë fotos, këngëtarja ka vendosur një unazë duke lënë të kuptohet se sot ka qenë një ditë e veçantë për çiftin.

Madje me shprehjen që ka vendosur në përshkrimin e fotos, Çiljeta tregon se është shumë e lumtur me jetën e saj momentalisht.

https://www.instagram.com/p/B8UMaApAF9A/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!