Ballina Magazina FOTO Çiljeta dhe Albani fejohen? Unaza dhe dhurata romantike e portierit

FOTO\ Çiljeta dhe Albani fejohen? Unaza dhe dhurata romantike e portierit

Çiljeta dhe Albani prej vitesh janë në një lidhje dashurie dhe shumë të lumtur në krahët e njëri-tjetrit. Vetëm pak kohë më parë Çiljeta e konfirmoi lidhjen duke postuar për herë të parë në profilin e saj në Instagram një foto me Albanin.

Këtë vit dyshja siç duket kanë vendosur të bëjnë një hap më tej dhe janë fejuar. Çiljeta ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet si gjithnjë në super formë me një fustan të kuq.

Në sy bie kutia me trëndafila të kuq që shkruan “Të dua” dhe unaza që shkëlqen. Edhe në përshkrimin që i ka bërë fotos, këngëtarja ka vendosur një unazë duke lënë të kuptohet se sot ka qenë një ditë e veçantë për çiftin.

Madje me shprehjen që ka vendosur në përshkrimin e fotos, Çiljeta tregon se është shumë e lumtur me jetën e saj momentalisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!