Ballina Magazina Fifi sqaron njëherë e mirë a flet me Eneda Tarifën

Fifi sqaron njëherë e mirë a flet me Eneda Tarifën

U komentua gjatë momenti final i Kënga Magjike në nëntorin që lamë pas sidomos për faktin që kur Eneda Tarifa ngriti trofeun e fitores një pjesë e mirë e publikut thërriste emrin e Fifit (e cila fitoi vendin e dytë në këtë kompeticion).

Ndonëse u shpërndanë me shpejtësi lajmet se Fifi dhe Eneda patën një ftohje të marrëdhënieve të tyre prej këtij ‘incidenti’, këngëtaret nuk kanë lënë rast pa na treguar se në fakt ato e respektojnë njëra tjetrën dhe janë mbështetëse të mira të këngëve të secilës.

Me të njëjtin sportivitet Fifi ka performuar në puntatën e mbrëmjes së djeshme në ‘Klanifornia’ ku Marina Vjollca i ka kërkuar asaj të imitojë performancën e Eneda Tarifës në Kënga Magjike.

Ne tashmë e dimë që Fifi përveçse këngëtare, aktron edhe shumë mirë dhe njësoj ka bërë edhe në këtë sfidë të Klanifornias.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!