Sot Agnesa Vuthaj feston ditëlindjen.

Lajmin na e dha vetë ajo nëpërmjet disa fotove në Instagram ku shfeqet sensuale e shtrirë në një krevat.

“Duke festuar veten time”, shkruan modelja në foto pa zbuluar moshën.

https://www.instagram.com/p/B8TPR-HnP7v/?utm_source=ig_embed

Mirëpo , ndonëse duket ende si në të 20-tat mosha e saj do t’ju habisë.

Për të gjithë ata qe jane kurioz,  Agnesa ka lindur më 8 shkurt të vitit 1986 dhe sot mbush 34 vjeçe!

Pak javë më parë ajo u kthye në kryefjalë për të gjitha mediat, pasi u tha se ishte në lidhje me një biznesmen 23 vite më të madh.

Megjithatë, këto fjalë Agnesa i hodhi poshtë duke i quajtur shpifje dhe tha se nëse do të donte burrin miliarder do të merrte djalin e tij.

Burimi:/iconstyle.al/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!