Ballina Magazina Feston ditëlindjen Agnesa Vuthaj, e dini sa vjeç mbush ajo sot?

Feston ditëlindjen Agnesa Vuthaj, e dini sa vjeç mbush ajo sot?

Sot Agnesa Vuthaj feston ditëlindjen.

Lajmin na e dha vetë ajo nëpërmjet disa fotove në Instagram ku shfeqet sensuale e shtrirë në një krevat.

“Duke festuar veten time”, shkruan modelja në foto pa zbuluar moshën.

View this post on Instagram

Celebrating myself #0802 🎂

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Mirëpo , ndonëse duket ende si në të 20-tat mosha e saj do t’ju habisë.

Për të gjithë ata qe jane kurioz,  Agnesa ka lindur më 8 shkurt të vitit 1986 dhe sot mbush 34 vjeçe!

Pak javë më parë ajo u kthye në kryefjalë për të gjitha mediat, pasi u tha se ishte në lidhje me një biznesmen 23 vite më të madh.

Megjithatë, këto fjalë Agnesa i hodhi poshtë duke i quajtur shpifje dhe tha se nëse do të donte burrin miliarder do të merrte djalin e tij.

Burimi:/iconstyle.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!