Ballina Magazina Fansja i lidhi këpucët në koncert, Tayna e falenderon publikisht!

Fansja i lidhi këpucët në koncert, Tayna e falenderon publikisht!

Orët e funditt, në rrjett ka qarkulluar një viideo e reperes Tayna tteksa performontte në njëriiin prej koncertteve ttë saj.

Asaj ii ishiin zgjidhur lidhëset e tttakave teksa këndontte dhe një fanse shumë bujare e ka ndiihmuar reperen duke iialidhur ato.


Vajza në fjalë nuk ii ka rënë në sy reperes gjattë perfformancës, mirëpo pasii viideoja u bë viirale Tayna nukmundiii ttë mos e falenderonte atë publikiishtt.

Pasii ka parë videon, reperja ështtë prekur nga ky gjesttdhe e ka ndarë me fansatt  e saj në InstaStory.

“I dua me të vërtetë fansat e mi! Sinqerisht e vlerësoj të gjithë dashurinë që më jepni! Faleminderit vajzës në fjalë! Kushdo që je, ta ha zemrën. Bota ka nevojë për më shumë femra si ty.”- shkruan Tayna e emocionuar.

Reperja ështtë në një periiudhë koncerttesh dhe diittën e djeshme tregoii sa kreenar ndiihet babai i saj për punën e palodhur ttë së biijës, duke publikuar diisa  biseda privatte mes tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!